Naujienos

2017-08-02

Visus kviečiame apsilankyti naujoje mūsų svetainėje http://smarttech.lt/

ir norinčius rezervuoti vietas grupėse naujiems mokslo metams registruojantis internete:

Registracija>>

 

2017-06-24

Informuojame, kad šiuo metu Administracija atostogauja. Registracija ir sutarčių pasirašymas prasidės nuo 2017 rugpjūčio 1 d.

Prisegame planuojamų kitiems metams specialybių sąrašą ir numatomus laikus. Pagalvokite per vasarą ko norėtumėte, parašykite mums (info@vka.lt). Lauksime Jūsų mūsų akademijoje kitais mokslo metais!

2017-06-01

Džiugios žinios! Mieli mūsų studentai, tėveliai, gerbėjai ir entuziatai - Vilniaus Kompiuterininkų Akademija (VKA) siekdama tarptautiškumo ir dar kokybiškesnio mokslo - įgijo naują SMART TECH ACADEMY pavadinimą! Jau greitai kviesime susipažinti su atnaujintomis ir naujomis mūsų programomis, bei turėsime daug naujienų mūsų studentams. Džiaugiamės kartu su Jumis!

2017-05-20

2017 gegužės 20 d. įvyko tradicinė mokslo metų uždarymo šventė. Šiemet išleidžiame 230 absolventų. 

Kaip ir kiekvienais metais turime puikių pasiekimų, šaunių baigiamųjų darbų, keletą per baigimo šventę pademonstravo mūsų moksleiviai Urtė, Adam ir Matas, Julija ir Emilija.

Naujas mūsų akademijos gaires išdėstė pranešime Laura Stalnionytė. Kitais mokslo metais tampame tarptautine akademija su dar didesnėmis ambicijomis ir norime plėstis, didinti programų skaičių, gerinti jų kokybę, kviesime pas mus vėl naujų dėstytojų, atnausinsime kai kurias jau turimas programas. Džiaugiamės, kad prie mūsų noriai prisijungia buvę mūsų studentai, šiandien jau dėstytojai, kurie nori ir gali dalintis savo patirtimi.

2017-05-13

Sveikiname! Vakar šeši Vilniaus kompiuterininkų akademijos studentai Emilija, Ignas, Adomas, Matas, Benas ir Adamas dalyvavo Kaune Robotų intelektas 2017 varžybose.

„Robotų intelektas” – tai daugiametės protingų autonominių robotų varžybos rengiamos Kauno technologijos universitete 2017-ųjų gegužės 12 d. Organizuojamas renginys suteikia studentams ir moksleiviams galimybę pademonstruoti ir įvertinti savo pasiekimus, taip pat supažindinti visuomenę su naujausiomis technologijomis ir sprendimais. “Robotų intelektas” yra gera galimybė pademonstruoti Lietuvos jaunimui technologinių žinių naujoves ir Lietuvos universitetų pajėgumą aukštųjų technologijų srityje. 

Emilija Marija Dailydžionytė ir Ignas Vaišis robotų konstravimo rungtyje užėmė garbingą II vietą. Sveikiname!

2017-04-28

VKA – ne tik trijų raidžių trumpinys, žadantis kitais 2017/2018 mokslo metais išaugti į kur įmantresnę ir tarptautiškesnę kompaniją Smart Tech Academy, bet visų pirma vieta, kur susirinka išskirtinės asmenybės, kartu auga, kartu džiaugiasi ar raunasi plaukus, kai kas nepavyksta iš pirmo karto. Tai vieta, kurioje studentai auga greičiau nei kur kitur ir kartais netgi tampa kolegomis tiek tarpusavyje, tiek ir su dėstytojais.

Pabaigus VKA studijas ne tik pasikraunamas didžiulis bagažas naudingų žinių, bet taip pat kažkas giliai pasilieka, lyg koks mažas kirminukas, kuris po kelerių metų tyliai sako „Grįžk atgal, tau reikia VKA...“ Jei paklausai to kirminuko ir grįžti - nusivilti netenka. Tokiu būdu anksčiau ar vėliau tampi VKA dėstytoju, kuris moko kitus ir tuo pačiu mokosi pats kažko naujo. Tokia istorija – ne vienintelė, nes į VKA dėstytojauti grįžo jau ne vienas studentas.

2017-04-27

Šiandien - tarptautinė "Merginos ir Technologijos" ("GIRLS in ICT") diena! Švenčia visas pasaulis - o kartu ir mūsų VKA moksleivės. Šiandien Vilniuje vykstančiame tarptautiniame renginyje, mūsų moksleivės Barbora, Marija ir Emilija pademonstravo savo sugebėjimus robotikos srityje. Džiaugiamės puikiais pasiekimais ir norime įkvėpti kitas merginas rinktis IT mokslus, būrelius, profesiją ir gyvenimo būdą! Transliacija ir įrašą rasite čia:   https://app.sli.do/event/djfncfth/ask #GirlsinICT #ITU

2017-04-14

Mieli studentai, tėveliai, dėstytojai! Sveikiname Jus visus su atgimstančia gamta ir šv. Velykų švente. Tegul neblėsta Jūsų išradingumas ne tik akademijoje, bet ir su šeima susėdus prie Velykų stalo!

VKA administracija

 

VKA nedirbs balandžio 15-17 dienomis

2017-04-09

Jau šį balandžio 8-9 d. savaitgalį mūsų moksleiviai pradėjo viešai ginti prieš komisijas savo baigiamuosius darbus. Puikiai startavo Informacinių tecghnologijų, Pradedančiųjų II, Programavimos mobiliais, Programavimo PHP, Programavimo II grupės, o kai kuriems dar pritrūko laiko, todėl galės draugus pasivyti Balandžio 22 d. 

2017-03-23

Balandžio 27 d. Vilniuje vyks iniciatyvos "Merginos ir technologijos" ("GIRLS in ICT") dienos renginiai. 

Daugiau informacijos

Renginio dienotvarkė

 

2017-03-22

2017 m. kovo 27 – balandžio 2 dienomis vyks kasmetinė Europos Interneto savaitė. Šiemet ją organizuoja asocijacija „Langas į ateitį" ir NSK (Nacionalinė skaitmeninė koalicija). 

 Šių metu akcijos temos:

  • saugumas: saugus naudojimasis technologijomis ir internetu; skaitmeninės tapatybės valdymas;
  • e. paslaugos: sumanus ir saugus naudojimasis elektroninėmis paslaugomis;
  • verslumas ir užimtumas: įgyk naujų darbui ar verslo pradžiai reikalingų skaitmeninių įgūdžių.
2017-03-04

Šiandien VKA ne tik intensyviai mokomės pamokose, bet turime 32 dalyvius Logo 2017 olimpiadoje! Kuriame filmukus, animuotus atvirukus, žaidimus! Populiariausios olimpiados temos pas mus, žinoma - „Kaziuko mugėje" ir „Pasaulio išradimai, mano atradimai". Daug animuotų Kaziuko mugės meduolių ir raketų, interneto, automobilių! Lauksim rezultatų!

Puslapiai

Get Adobe Flash player