Atsisveikinome su dar vienais mokslo metais

2017 gegužės 20 d. įvyko tradicinė mokslo metų uždarymo šventė. Šiemet išleidžiame 230 absolventų. 

Kaip ir kiekvienais metais turime puikių pasiekimų, šaunių baigiamųjų darbų, keletą per baigimo šventę pademonstravo mūsų moksleiviai Urtė, Adam ir Matas, Julija ir Emilija.

Naujas mūsų akademijos gaires išdėstė pranešime Laura Stalnionytė. Kitais mokslo metais tampame tarptautine akademija su dar didesnėmis ambicijomis ir norime plėstis, didinti programų skaičių, gerinti jų kokybę, kviesime pas mus vėl naujų dėstytojų, atnausinsime kai kurias jau turimas programas. Džiaugiamės, kad prie mūsų noriai prisijungia buvę mūsų studentai, šiandien jau dėstytojai, kurie nori ir gali dalintis savo patirtimi.

Kitais metais planuojame, kad startuosime su naujomis programomis: Spalvotyra (1-4 kl.), Multimedijos (5-6 kl.), Elektronika ir litavimas (6-8 kl.), Elektronikos programavimas, Architektūra ir pastatų projektavimas, Interjero dizainas, WEB tinklapių kūrimas, Verslo projektų valdymas ir kibernetinis saugumas (9-12 kl.) ir kt. Daugiau informacijos skelbsime jau naujame Smart Tech Academy tinklapyje.

Naujiems mokslo metams registruosime nuo rugpjūčio 1 d.

daugiau nuotraukų >>

 

 

 

 

 

 

 

Get Adobe Flash player