Naudingos nuorodos

JKM - Lietuvos jaunųjų kompiuterininkų mokyklų tinklas.

Lietuvos kompiuterininkų sąjunga - pagalba dirbantiems kompiuteriu.Aprašomos populiariausios pašto programos, kaip teisingai susitvarkyti elektroninio pašto programą, kad galėtume nesukdami galvos rašyti, siųsti ir gauti elektroninius laiškus, parašytus lietuvių kalba, o ne simboliais.

Nacionalinis egzaminų centras - naujienos, viskas, kas susiję su egzaminais, tyrimai, leidiniai, nuorodos, seminarai ir t.t.

Lietuviškų duomenų internetinis žinynas - paslaugos internete, laisvalaikis, registras.

Kompiuterinės leksikos žodynas - čia galite rasti kompiuterinių terminų vertimus, paaiškinimus iš anglų kalbos ir į anglų kalbą.

Internetinis žodynas - anglų - lietuvių, lietuvių - anglų žodynas.

Žodynai tinkle - šio puslapio tikslas - padėti surasti užsienio-lietuvių-užsienio kalbos žodynus ir lietuviškus enciklopedinius žodynus. Paspaudę meniu punktą "Žodynai" Jus pamatysite šiuo metų turimus žodynus, kurie pateikiami įvairių programų specifiniais formatais (*.zod, *.bgl, *.lex, *.dict.dz, *.mova, *.slowo, *.tmx ir kiti).

Wikipedijos virtuali enciklopedija - internetinė enciklopedija, kurioje galite rasti informacijos bet kokia tema.

Kompiuterija visiems - Skirta informatikos (I), matematikos-informatikos (MI), fizikos-informatikos (FI), matematikos (M), fizikos (F), fizikos ir kitų gamtos mokslų (FGM), taikomosios ekologijos (TE), dekoratyvinio apželdinimo (DA) specialybių, dieninio (D), vakarinio (V) ir neakivaizdinio (N) skyrių studentams ir ne tik.

Lietuvos distancinio mokymosi tinklas - Lietuvos virtualus universitetas.

Lietuvos mokslas ir studijos - Mokslo ir studijų departamento prie Švietimo ir mokslo ministerijos tinklalapis, kuriame rasite daug naudingos informacijos apie mokslą ir studijas Lietuvoje, galimybę studijuoti užsienio mokyklose ir kt.

Lietuvos mokslo ir studijų kompiuterių tinklas - valstybinis kompiuterių  tinklas, jungiantis Lietuvos Respublikos mokymo, mokslo ir tyrimo institucijas, teikianti pažangias bei aukštos kokybės tinklo paslaugas visoms mokymo, mokslo ir tyrimo įstaigoms šalyje.

Lietuvos Respublikos Švietimo ir mokslo ministerija - informacija apie ugdymą, mokslą, studijas, tarptautinį bendradarbiavimą, veiklos planus, švietimo būklę ir t.t.

Lietuvos mokslo taryba - vadovėlių komisija, studijos, svarstomi projektai, bendradarbiavimas, ES programos ir pan.

Studijų kokybės vertinimo centras - koordinuoja reguliarų valstybinių  ir nevalstybinių  mokslo ir studijų institucijų  mokslinės ir pedagoginės veiklos savianalizės procesą, jį vertina, teikia informaciją, konsultacijas bei rekomendacijas.

LR teisės aktų paieška - galimybė susirasti LR įstatymus bei kitus teisės aktus.

ITMiS (Informacinės technologijos mokslui ir studijoms) - Programa „Informacinės technologijos mokslui ir studijoms“ (ITMiS), skirta vienai iš svarbiausių informacinės visuomenės sričių – mokslui ir studijoms – apima pagrindines jos kompiuterizavimo kryptis.

Tarptautinių mokslo ir technologijų plėtros programų agentūra - Tarptautinių mokslo ir technologijų plėtros programų agentūra, koordinuojanti Lietuvos Respublikos (LR) ryšius su tarptautinėmis mokslinių tyrimų programomis. Agentūros steigėjo funkcijas vykdo Švietimo ir mokslo ministerija.

The Virtual Library: Computing - Virtuali biblioteka (daug nuorodų).

Get Adobe Flash player